Paslaugos

Mūsų specialistų komanda padės Jums išlaikyti automobilį tvarkingos būklės.

Mūsų paslaugos

Kompiuterinė diagnostika, važiuoklės, generatorių, starterių, stabdžių sistemos remontas, kondicionierių diagnostika ir pildymas, tepalų ir filtrų keitimas, transmisijos sankabos keitimas, kompiuterinė kuro sistemos dyzelinių ir benzininių variklių diagnostika, paskirstymo diržų keitimas, galinio tilto restauravimas ir remontas, padangų montavimas ir balansavimas, padangų klijavimas, ratų guolių keitimas ir kt.
Kompiuterinė diagnostika
Pastebėjote, kad automobilio prietaisų skydelyje užsidegė indikatorius, rodantis sistemos klaidą arba gedimą, nenumokite į tai ranka, atlikite kompiuterinę diagnostiką.
Kompiuterine diagnostika atliekamas elektroninės sistemos testavimas ir nustatomi variklio ir važiuoklės gedimai.
Prisijungę prie Jūsų automobilio valdymo blokų, mes iškart nustatysime gedimus ir greitai juos pašalinsime, kad ir toliau galėtumėte mėgautis sklandžia kelione.
Važiuoklės remontas
Nuo važiuoklės būklės priklauso automobilio eksploatacijos saugumas, važiavimo komfortas ir, žinoma, Jūsų ir Jūsų keleivių saugumas. Automobilis kasdien susiduria su kelio nelygumais ir patiria smūgių – tai pažeidžia jungiamąsias važiuoklės dalis. Norint saugiai eksploatuoti transporto priemonę, rekomenduojama, ir net būtina, periodiškai tikrinti važiuoklės būklę.
Patyrę mūsų serviso meistrai mielai Jums padės palaikyti tvarkingą važiuoklės būklę.
Variklio alyvos ir jos filtrų keitimas
Vienas iš paprasčiausių, efektyvių ir nebrangių būdų pailginti automobilio, ypač variklio, eksploatacijos laiką – reguliariai keisti alyvą ir jos filtrus. Šitaip sumažinama trintis, nusidėvėjimas, sutepamos stūmoklių, žiedų ir cilindro sienelės, dėl to lengviau atvėsta kai kurios variklio dalys.
Renkantis alyvą, reikia atkreipti dėmesį į specifines technines alyvos savybes, kurios yra pritaikytos konkrečiam varikliui. Priklausomai nuo automobilio modelio, markės ir variklio konstrukcijos skiriasi ir rekomenduojamas alyvos bei filtrų keitimo intervalas.
Stabdžių skysčio ir jo filtrų keitimas
Stabdžių skysčio ir stabdžių skysčių filtrų keitimas toks pats svarbus, kaip ir variklio alyvos keitimas. Stabdžių skystis kaip ir stabdžiai yra vienas iš svarbesnių dalykų norint saugiai vairuoti. Stabdžių skysčio trūkumas sumažina stabdžių efektyvumą, pailgina stabdymo kelią, o tam tikrais atvejais dėl stabdžių skysčio trūkumo gali visiškai dingti automobilio stabdžiai.
Priklausomai nuo automobilio modelio, markės ir variklio konstrukcijos skiriasi ir rekomenduojamas skysčio bei filtrų keitimo intervalas.
Salono oro filtro keitimas
Bet kuriuo metų laiku į automobilio saloną patenka daug dulkių ir nešvarumų, dėl jų dažnai atsiranda alergija, padažnėja galvos skausmai. Todėl rekomenduojama gana dažnai keisti salono oro filtrą, kad būtų pašalinti visi teršalai ir salone cirkuliuotų kur kas švaresnis ir gaivesnis oras.
Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį, kad automobilyje yra daugybę kitų filtrų, kuriuos irgi būtina prižiūrėti ir keisti.
Mūsų specialistai visada patars ir padės išsirinkti tinkamus tepalus bei laiku pakeisti filtrus.
Galinio tilto restauravimas
Kelionę apkartina ausį rėžiantis garsas, ūžesys ir klibimas, tai gali būti įspėjimas apie galinio tilto detalių nusidėvėjimą.
Nelaukite, kol galinį tiltą remontuoti bus per vėlu. Atvykite pas mus atlikti profilaktinį patikrinimą ir mes padėsime Jums sutaupyti pinigų restauruojant galinį tiltą.
Paskirstymo diržų keitimas
Paskirstymo diržų keitimas būtinas, norint užtikrinti važiavimo kokybę ir sklandų variklio darbą. Skirtingi automobilių gamintojai nurodo skirtingą paskirstymų diržų keitimo intervalą – nuo 50 tūkst. kilometrų iki 100 tūkst. kilometrų.
Atkreiptinas dėmesys, kad kartais paskirstymo diržai nusidėvi daug greičiau.
Nutrūkęs variklio paskirstymo diržas gali pridaryti daug žalos varikliui, nes tam tikros dalys pradeda veikti netinkamai ir nestabiliai.
Nelaukti, kol paskirstymo diržas nutrūks, apsilankykite mūsų servise anksčiau!
Kondicionierių diagnostika ir pildymas
Kondicionierius – tai, be abejonės, svarbiausias komforto elementas automobilyje. Tai ypač pajaučiame prasidėjus karščiams. Tvankią vasaros dieną kiekvienam vairuotojui ir keleiviui važiuoti maloniai vėsiame automobilyje yra tikra atgaiva. Tačiau ne kiekvienas žino, kad kondicionierių būtina įjungti ne tik vasarą, kai alina karščiai, bet ir kelis kartus šaltojo sezono metu, kad būtų didesnė galimybė išvengti nesandarumo.
Mes atliekame visos sistemos sandarumo diagnostiką ir pildome visų tipų automobilių kondicionierius.
Stabdžių sistemos keitimas
Tvarkingi stabdžiai – tai vienas iš svarbiausių dalykų automobilyje, nes nuo jų priklauso vairuotojų, keleivių ir aplinkinių saugumas. Prasta kelio danga, blogos oro sąlygos, judrios miesto gatvės net ir patyrusiam vairuotojui tampa tikru išbandymu. Neretai vairuotojai yra priversti greitai reaguoti ir impulsyviai spausti stabdžio pedalą, kad galėtų išvengti susidūrimo su kitu automobiliu, praleisti iš niekur išdygusius pėsčiuosius. Būtent tokiose situacijose gelbsti tvarkingi stabdžiai.
Stabdžių sistemą patartina tikri reguliariai, nes nedidelis stabdžių sistemos remontas gali padėti išvengti daugybės problemų ir, žinoma, didelių išlaidų. Taigi vos pastebėję, kad stabdžiai blogiau veikia, pedalas tapo laisvesnis arba, atvirkščiai, sunkiai spaudžiamas, atsiranda nebūdingas garsas – iš karto kreipkitės į specialistus.
Nereikėtų pamiršti ir rankinio stabdžio – jį taip pat reikia prižiūrėti. Veikiantis ir naudojamas rankinis stabdys tarnaus daug ilgiau nei nejudinamas. Be to, tvarkingas rankinis stabdys užtikrins, kad įkalnėje paliktas automobilis nenuriedės žemyn.
Mes padėsime Jums išsiaiškinti stabdžių sistemos gedimus ir juos pašalinsime, kad galėtumėte ir toliau saugiai vairuoti.
Padangų montavimas ir balansavimas
Kokybiškos automobilio padangos – svarbus saugaus ir patogaus važiavimo veiksnys.
Nuo lapkričio 10 d. iki balandžio 1 d. draudžiama važiuoti su vasarinėmis padangomis. Atminkite, kad lengvųjų automobilių žieminių padangų protektoriaus gylis turi būti ne mažesnis kaip 3 mm.
Dygliuotąsias padangas leidžiama naudoti nuo lapkričio 1 d. iki balandžio 10 d.
Balandžio 1–10 d. privaloma pakeiti žiemines padangas į vasarines. Taip pat būtina pakeisti dygliuotąsias padangas į padangas be dyglių.

Mūsų serviso meistrai mielai padės Jums laiku pasirūpinti padangų keitimu!

Susisiekite